Sponsor turnieju w Poznaniu

W TrueDesign chętnie wspieramy ciekawe inicjatywy, a szczególnie wydarzenia, które łączą w sobie naukę i zabawę. Najlepszym tego przykładem jest zbliżający się turniej Scrabble, którego zostaliśmy sponsorem. W ostatni weekend sierpnia odbędą się V Mistrzostwa Poznania, w których wezmą udział gracze z całej Polski. Od ostatniego turnieju tej rangi rozegranego w Poznaniu minęło 11 lat, dlatego tym bardziej zapraszamy do wzięcia udziału w rozgrywkach!

27-28 sierpnia 2016 r. w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej staną w szranki scrabbliści z całej Polski. Turniej kierowany jest do wszystkich miłośników tej gry, niezależnie od wieku czy zawodu, zarówno osób rozpoczynających swoją przygodę ze Scrabblami, jak i zaprawionych graczy.

Chyba nie ma osoby, która nie miałaby w życiu okazji zagrać w Scrabble z przyjaciółmi, rodziną czy przez internet. Każdy kto grał, miał okazję się przekonać, że znajomość dużej liczby słów to jedno, ale liczy się również strategia, a element losowości gwarantuje, że każda partia jest niepowtarzalna.

Popularność tej gry poświadczyć może liczba firm, które zainteresowały się wsparciem wydarzenia, w tym nasza agencja. Poznański Klub Scrabble Blubry, który pod egidą Polskiej Federacji Scrabble organizuje turniej, dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie przyciągnęło nie tylko wiernych fanów tej gry, ale także osoby, które jeszcze nie brały udziału w rozgrywkach o randze ogólnopolskiej. Mamy nadzieję, że stworzona przez nas funkcjonalna strona pomoże w promowaniu wydarzenia :)

Znajdziecie ją tutaj